Zarząd Dróg Powiatowych w Słupsku

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

Zarząd Dróg Powiatowych w Słupsku

Zarząd Dróg Powiatowych w Słupsku

ul. Słoneczna 16 E, 76-200 Słupskiego

 

Komórki organizacyjne

 

pion techniczny

 

Główny Inżynier Paweł Bojkowski

tel  59/ 8 468 938 , kom 783 720 040

e-mail pbojkowski@zdp.slupsk.pl

Inspektor Nadzoru Marek Wojciński

tel 59/ 8468 928
kom 667 101 280

 

Sekcja Utrzymania Dróg i Mostów

 

Kierownik Sekcji Arlena Pasamonik

tel  59/ 8 468 920,

e-mail aszymaniak@zdp.slupsk.pl

 

Referent Irena Budaj

tel  59/ 8 468 921,

e-mail i.budaj@zdp.slupsk.pl

 

Pomoc Administracyjna Anna Konwińska

tel  59/ 8 468 939,

e-mail a.konwinska@zdp.slupsk.pl

 

 

Sekcja Inwestycji i Zamówień Publicznych

 

 

Kierownik Sekcji Sylwia Trojakowska

tel  59/ 8 468 933,

e-mail strojakowska@zdp.slupsk.pl

 

Pomoc administracyjna Agnieszka Janowicz

tel  59/ 8 468 932 ,

e-mail a.janowicz@zdp.slupsk.pl

 

Pomoc administracyjna Maciej Kobusiński

tel  59/ 8 468 924,

e-mail m.kobusinski@zdp.slupsk.pl

 

pion finansowo - księgowy

 

Główny Księgowy Małgorzata Tejc

tel  59/ 8 468 936

e-mail ksiegowosc@zdp.slupsk.pl

 

Sekcja Finansowa

 

Księgowa Elżbieta Staniaszek

tel  59/ 8 468 937

e-mail ksiegowosc@zdp.slupsk.pl

 

Zatrudnienie i Płace

 

Referent Roksana Kapustyńska

tel  59/ 8 468 934

e-mail kadry@zdp.slupsk.pl

 

Sekcja Organizacyjno-Administracyjna

 

Kierownik Sekcji Elżbieta Markowska

tel  59/ 8 468 931 ,

e-mail emarkowska@zdp.slupsk.pl

 

Sekretariat ZDP w Słupsku

Sekretarka Marta Kowalczyk

tel  59/ 8 420 730 ,

e-mail sekretariat@zdp.slupsk.pl

 

 

Dokument wytworzyła: Elżbieta Markowska

Zatwierdził do publikacji : Mariusz Ożarek

Liczba odsłon:2803
Treść wprowadził(a): Kobusiński Maciej, 2019-06-07 10:09:51
Treść wytworzył(a): Elżbieta Markowska, 2015-03-13 07:00:00
Poprzednia wersja dokumentu z dnia: 2018-01-11 09:52:40